XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO

Zakończyły się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO w Łodzi. Targi odbyły się już po raz siedemnasty. Impreza ta na stałe wpisała się do kalendarza fanów fotografii oraz osób związanych z branżą fotograficzną i filmową.

W  hali targowej na powierzchni 5700 m2 swoje stoiska przygotowało 150 firm z całej Polski. W czasie trwania targów imprezę odwiedziło ponad 14 000 osób, które  zapoznały się z ofertą wystawców. Przy okazji zwiedzający mogli wziąć udział w ponad 50 różnych warsztatach, seminariach i prezentacjach odbywających się równocześnie w czterech salach konferencyjnych. Corocznie organizowany jest konkurs o medal targów, w którym w tym roku wzięły udział 63 produkty fotograficzne i filmowe. Jury przyznało w trzech kategoriach 7 medali i 8 wyróżnień.

Jak zwykle wiele firm przedstawiło ofertę wszelkiego rodzaju albumów, ramek a także fotoksiążek.

Na stoisku firmy Eizo mogliśmy zapoznać się z bogatą ofertą profesjonalnych monitorów tego znanego producenta, oraz wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Jacka Boneckiego.Jeśli już jesteśmy przy monitorach, to obok  znajdowało się stanowiski firmy Wacom z bogatą ofertą tabletów. Ciekawie prezentowała się też ściana monitorów Iiyama używanych często przez fotografów.

Dodaj komentarz

Partnerzy