Put your alternative Non Flash content here.

Najciekawsze zagraniczne panoramy

Panorama sferyczna Navajo Arch

Navajo Arch znajduje się w parku narodowym Arches na terenie dość trudno dostępnym i z tego powodu rzadko odwiedzanym przez turystów. Ale może właśnie z tego powodu warto go zobaczyć.

Czytaj dalej

Panorama Double Oo Arch

Double O Arch znajduje się na końcu szlaku prowa­dzą­cego do Devils Garden. Pokonanie 6 kilometrowej trasy po piasku i skałach zajmuje co najmniej 2-3 godziny ale widok jest wart tego wysiłku.

Czytaj dalej

Devils Garden w parku Arches

Devils Garden należy do najbardziej oddalonych części parku narodowego Arches. Na terenie Devils Garden znajduje się kilkanaście najbardziej spektakularnych łuków skalnych.

Czytaj dalej

Panorama sferyczna Double Arch

Podwójny łuk Double Arch znajduje się w sekcji Windows parku Arches NP. Rozpiętość większego z dwóch łuków wynosi około 50 metrów. Można tu dojść piaszczystą ścieżką o długości 400 metrów.

Czytaj dalej

Panorama The Windows

Na panoramie widać 2 łuki skalne znajdujące się w tej samej ścianie skalnej. Z daleka przypominają wyglą­dem okulary. Na pierwszym planie widoczne jest okno North Window, a nim formacja skalna Turret Arch.

Czytaj dalej

Panorama Partition Arch

Łuk Partition Arch należy do rzadko odwiedzanych miejsc w parku narodowycm Arches, ponieważ prowadzi do niego początkowo piaszczysta ścieżka, a później trzeba się trochę powspinać po skałach.

Czytaj dalej