Panoramy sferyczne z pleneru fotograficznego mgFoto i BTF

Panoramy sferyczne z pleneru fotograficznego mgFoto i BTF


Pozdrowienia dla wszystkich członków Myślenickiej Grupy Fotograficznej "mgFoto" oraz Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego, którzy uczestniczyli w plenerze fotograficznym w Myślenicach:) Poniżej kilka zdjęć panoramicznych z pleneru:

Grillowanie na KudłaczachGrillowanie na Kudłaczach

Panorama sferyczna wykonana w schronisku na Kudłaczach pierwszego dnia pleneru fotograficznego.

Panorama sferyczna na zamku w DobczycachPanorama sferyczna na zamku w Dobczycach

Uczestnicy pleneru fotograficznego w trakcie sesji zdjęciowej na zamku w Dobczycach.

Panorama sferyczna inscenizacji bitwy na Suchej PolaniePanorama sferyczna inscenizacji bitwy na Suchej Polanie

Fotografowie z Bełchatowa i Myślenic robią zdjęcia w trakcie inscenizacji bitwy partyzantów Armii Krajowej z niemieckim żołnierzami na Suchej Polanie pomiędzy Porębą i Lipnikiem.

Zdjęcie panoramiczne uczestników pleneru na DurbaszceZdjęcie panoramiczne uczestników pleneru na Durbaszce

Panorama przedstawia 6 uczestnków pleneru (siódmy robił to zdjęcie), którym udało się wcześnie wstać i pojechać na Durbaszkę fotografować wschód słońca.

Panorama sferyczna wszystkich uczestników pleneruPanorama sferyczna wszystkich uczestników pleneru

Panorama sferyczna z wszystkimi uczestnikami międzynarodowego pleneru fotograficznego w Myślenicach. Panorama została wykonana ostatniego dnia pleneru na rynku w Lanckoronie.

W dniach 14-16 września odbył się w Myślenicach I międzynarodowy plener fotograficzny. Plener został zorganizowany wspólnie przez Myślenicką Grupę Fotograficzną mgFoto oraz Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne. Na plener przybyło 19 osób z Bełchatowa, Łodzi, Wrocławia, Radomska i Lubina oraz 2 fotogrfów z czeskiej Pragi. Myślenicka Grupa Fotograficzna "mgFoto" oraz Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne współpracują ze sobą już od wielu lat. Do tej pory odbyło się kilka plenerów i warsztatów fotograficznych w Bełchatowie, a teraz Bełchatowianie przyjechali do Myślenic. Plener rozpoczął się w piątek wieczorem na myślenickim rynku. Po oficjalnych przemówieniach odbył sie pokaz fotograficzny z cyklu "Światłem malowane" zatytułowany "W obiektywie Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego". Dzieki wielkiemu ekranowi zawieszonemu na kamienicy Obońskich, nie tylko fotografowie, ale także licznie przybyli mieszkańcy Myślenic mogli oglądać zdjęcia Bełchatowa i okolic. Sobota rozpoczęła się fotografowaniem wschodu słońca oraz zamglonej doliny Raby z okolic schroniska na Kudłaczach. Następnie wszyscy pojechali do Dobczyc fotografować zamek i skansen obok zamku. Bezpośrednio z Dobczyc udaliśmy się na Suchą Polanę oglądać inscenizację bitwy partyzantów Armii Krajowej z niemieckim żołnierzami. Po obiedzie goście mieli czas na fotografowanie myślenickich uliczek i rynku. W niedzielę przed 4 rano zorganizowany był wyjazd na Słowację, na górę Durbaszka, z której rozpościera się wspaniały widok na Tatry i Pieniny. Ostatnim punktem programu był wyjazd do Lanckorony, gdzie fotografowaliśmy ruiny zamku i lanckorońskie domki i uliczki.

Jeżeli podoba ci się ta panorama i chcesz zamieścić link do tej panoramy na swojej stronie internetowej, wklej poniższy kod HTML w odpowiednim miejscu: