Gigapanorama Myślenic

Gigapanorama Myślenic


Loading...

This content requires HTML5 with CSS3 3D Transforms or WebGL.

Prezentowana tutaj gigapanorama Myślenic jest największym jak do tej pory zdjęciem przedstawiającym to małopolskie miasteczko. Powyższe zdjęcie panoramiczne składa się z ponad miliarda pikseli.

W niedzielę, 26 maja 2012 roku na płycie myślenickiego rynku odbył się piknik zorganizowany przez strażaków z okazji dwudziestolecia powstania Państwowej Straży Pożarnej. W ramach pikniku odbyło się wiele imprez. Między innymi policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Myślenicach oraz działacze stowarzyszenia "Motosport Myślenice" zorganizowali konkurs jazdy na rowerze na torze przeszkód. Mieszkańcy Myślenic mieli też okazję uczestniczyć w pokazach policyjnego sprzętu. Największym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych, cieszyły się motocykle policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Długa kolejka ustawiała się także do ściany wspinaczkowej. Na śmiałków, którzy dotarli na szczyt, czekały drobne gadżety pamiątkowe. Niestety wielu odpadło... Strażacy pokazywali swój sprzęt gaśniczy oraz sprzęt ratowniczy używany przy wypadkach samochodowych. Można było wejść do samochodu strażackiego, porozmawiać ze strażakami, przymierzyć hełm strażacki a po obejrzeniu wszystkich atrakcji zjeść pyszną grochówkę albo kiełbaskę z grilla.

Jeżeli podoba ci się ta panorama i chcesz zamieścić link do tej panoramy na swojej stronie internetowej, wklej poniższy kod HTML w odpowiednim miejscu: